Polski Komitet Pomocy Społecznej - Zarząd Okręgowy

Jana Pawła II 7 lok. 419

58-506 Jelenia Góra

Tel.: 75 648 04 20

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Godziny pracy Biura ZO PKPS: poniedziałek - piątek 7.30 - 15.30

 

Koordynatorzy usług opiekuńczych:

Tel.: 513 712 613 oraz 798 724 024

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Polski Komitet Pomocy Społecznej, z siedzibą: ul Wiejska 18/20, 00-490 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania wysłanego na nasz adres e-mail. Pani/Pana dane będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na wysłane zapytanie. Wysyłając do nas e-mail, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. oraz Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych, możliwość ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Pana Kacpra Jadczak, z którym mogą się Państwo kontaktować w sprawach przetwarzania Państwa danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok